superkuautomobilius

Alternatyva skelbimams – automobilių supirkimas

Eilinis automobilį vairuojantis vairuotojas atėjus laikui norės jį parduoti. Dažnai būna taip, kad sugalvojus parduoti transporto priemonę ji turi defektų, kurių jau neapsimoka tvarkyti arba tiesiog nesinori daugiau investuoti į automobilį, nes su juo jau ir taip neplanuojate važinėti, todėl tokie automobiliai atsiranda skelbimų portaluose arba galima kreiptis į automobilių supirkėjus. Norime paguosti tuos, kurie tikisi greito pardavimo per automobilių skelbimų portalus, nebent parduodamo automobilio kaina yra žemiau rinkos kainos.

Greitas pardavimas nebūtinai blogas

Norintiems išties greito automobilio pardavimo rekomenduojame kreiptis į automobilių supirkimas komandą, kuri iš ties greitai nupirks jūsų automobilį nesvarbi net jo būklė!

Atkreipiame dėmesį, kad greitas pardavimas ir yra greitai, nes:

  • Nesvarbus automobilio stovis
  • Gali būti ir sena ir nauja transporto priemonė
  • Tinka ir po autoįvykių

Ypač naudinga paslauga tiems, kuriems skubiai reikia pinigų. Kaip žinome automobilis yra tas daiktas, kuris greitai gali būti iškeistas į pinigus, todėl vis daugiau žmonių renkasi automobilių supirkėjus.

Taupo laiką ir pinigus

Taip, tik nauda automobilio savininkui! Norint parduoti automobilį, tai galite padaryti ne tik greitai, bet ir neišleisti nei cento automobilio skelbimo talpinimo, siurbimo ar plovimo. Nemokamai išsiunčiate užklausą ir už keletos minučių gaunate pasiūlymą.

automobilių supirkimas Kaune

Sklandumas

Suderinus visas detales lieka tik smulkmenos, kurios praeis sklandžiai ir be papildomų pastangų iš transporto priemonės savininko, nes dažnas supirkėjas atvyks į vietą, sutvarkis reikiamus dokumentus ir atsiskaitis su jumis patogiu būdu.

Atsirinkite automobilių supirkėjus

Tikrai greitam automobilio pardavimui patariame gerai atsirinkti supirkėjus, kadangi neslėpsime, kad supirkėjų darbas yra nupirkti pigiai ir pašalinus defektus parduoti brangiau. Atkreipkite dėmesį į supirkėjų socialinių tinklų profilius, google paieškoje paieškokite informacijos apie pasirinktą supirkėją. Geriau pasiūlykite automobilį keletai supirkėjų, tam, kad vėliau nebūtumėte apgauti dėl per mažos kainos.

Greitas pardavimas ne visada bus pelningas, tokia paslauga labiausiai aktuali tiems, kurių automobiliai turi didelių defektų arba neturite laiko aprodyti kiekvienam potencialiam pirkėjui savo automobilio. Pastebime, kad vis dažniau žmonių naudojasi šia paslauga, todėl galime sakyti, kad tai yra naudinga ir žmonės linkę greitai parduoti savo automobilius.

Greitą automobilių supirkimą užtikrina www.superkua.lt

Užklausos forma

Kontaktinė informacija