You are currently viewing Automobilių supirkimas Varėnoje

Automobilių supirkimas Varėnoje

  • Post author:
  • Post category:Kita
  • Post comments:0 Comments

Statistiškai Lietuvos vairuotojai automobilius keičia kas 2-4 metus priklausomai nuo automobilio amžiaus. Labiausiai Lietuvoje dominuoja 10-14 metų senumo automobiliai. Atėjus laikui persėsti į naujesnį automobilį seną reikia parduoti, o tam, kad parduoti greitai galima pasinaudojant automobilių supirkimas Varėnoje, tai alternatyva skelbimų portalams . Tokiam pardavimui nėra būtinas automobilio techninis stovis ar jo išvaizda, o dažniausiai keičiant senąjį automobilį nėra noro į jį investuoti, kad jis atrodytų patrauklesnis.

Automobilių supirkimas Varėnoje

Parduodami automobilį per skelbimo portalus didelė tikimybė, kad jūsų pirkėjas bus netoli jūsų, tad tai sumažina potencialių pirkėjų skaičių, nes pavyzdžiui iš kito Lietuvos galo žmonės nevažiuos apžiūrinėti seno automobilio dėl didelių išlaidų. Todėl tai yra viena iš priežaščių, kodėl verta pasinaudoti automobilių supirkimu.

automobilių supirkimas Varėnoje

Daužtų automobilių supirkimas

Patekus į autoįvykį priklausomai nuo padarytos žalos ir nuspręndus neremontuoti automobilio galima jį tiesiogiai siūlyti supirkėjams. Dažniausiai tokių automobilių likimas būna utilizavimas arba dalių pardavimas antrinėje rinkoje. Kadangi Lietuvos įstatymai draudžia užsiimti automobilių ardymo darbais, o tam reikia pritaikytos vietos, tokių automobilių pardavimas galimas tik įmonėms turinčioms vyriausybės institucijų išduotais leidimais.

Nevažiuojančių ar su defektais automobilių supirkimas

Atėjus laikui ar pasiekus reikiamą transporto priemonės ridą kiekvienas automobilis pradeda gesti, neužsikurti. Tam reikalingos papildomos išlaidos, o kartais gedimų išlaidos būna tokios didelės už pačio automobilio kainą. Superkua.lt – nupirks jūsų nevažiuojantį ar kitų defektų turintį automobilį per labiausiai trumpą laiko tarpą.

Paprasta ir naudinga

Kiekvienas transporto priemonės pardavimas, kad ir koks jis bebūtų reikalauja laiko ir pastangų. Norint įdėti parduodamą automobilį į skelbimus jį reikės nuplauti, išsiurbti, nufotografuoti ir galiausiai sumokėti už skelbimo įkėlimą. Laikui bėgant potencialūs pirkėjai pradės skambinėti ir tartis dėl apžiūros, o tai vėl užims papildomo jūsų laiko, todėl automobilių supirkimas Varėnoje su superkua.lt taps labai paprastu ir naudingu, nes vienu nemokamu užklausos išsiuntimu arba paskambinus telefono numeriu automobilį parduosite greitai ir neįdedant papildomų pastangų.

Automobilio pardavimas yra individualus reikalas kaip jį parduosite ar skirsite tam laiko ir pastangų ar tiesiog kreipsitės į automobilių supirkėjus ir ieškosite sau naujo automobilio.

Savo automobilių pasiūlymus galite siųsti užpildę užklausos formą arba paskambinę telefonu +37069221168, paprastą ir patogų pardavimą užtikrina superkua.lt komanda

Parašykite komentarą